CS | EN 
DNA Centrum:

Průkaz lidského spermatu


Průkaz lidského spermatu

Read More...


Průkaz seminální tekutiny

Read More...


Průkaz lidského spermatu

PSA* analýzou jsme u vzorků všeho druhu schopni určit, zda se jedná o lidské sperma či ne. Tato specifická analýza je založena na imunochromatografickém testu přítomnosti PSA. PSA je glykoprotein, který je produktem prostaty a díky testování právě tohoto proteinu lze zjistit přítomnost spermatu i např. po vasektomii nebo při poruše tvorby spermií. 

*PSA = prostatický specifický antigen 

Pokud máte vzorek k otestování existují dvě možnosti provedení analýzy:

  • Provedení analýzy doma
  • Provedení analýzy odborníkem v naší laboratoři

Provedení analýzy doma

Jednoduše si objednáte soupravu na provedení analýzy doma na našem eshopu www.4n6shop.cz a do ruky tak dostanete balíček, který obsahuje domácí testovací soupravu na dvě použití. Souprava byla vyvinuta a otestována soudním znalcem RNDr. Danielem Vaňkem, Ph,D,. Domácí soupravu můžete použít k průkazu stop spermatu na nejrůznějších předmětech a při dobrých skladovacích podmínkách (především sucho) i 30 let starých. 


Analýza v naší laboratoři

Pokud chcete raději vzorek svěřit do rukou našich odborníků, stačí jej řádně zabalit, nejlépe do samostatné papírové obálky, k obálce přiložit průvodní dopis s požadavkem na analýzu a kontaktním emailem a celou zásilku zaslat do naší kanceláře Forenzní DNA servis na adresu Budínova 2, 180 81 Praha 8. Vzorek můžete donést i osobně do kanceláře, adresa je pak Bulovka 1606/5, 180 81 Praha 8.

Cena analýzy je 960 Kč za jeden vzorek a v případě dopisu Vám bude zaslána zálohová faktura na email, při osobním odběru můžete zaplatit hotově na místě. 

Analýzu neděláme na počkání. Výsledek se dozvíte nejpozději do 2 pracovních dní od zaplacení analýzy. 


Redakční systém eBook ve verzi pro Forenzní DNA servis s.r.o. (2017 - 2022), NETSYSTEM Int. a.s., kontakt: Mgr. Vojtěch Podhorný, vpodhorny@netsystemas.com